Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2024

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Karpe 9600 73 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2024-07-11 Boltrig/Boilie
2 Karpe 9940 74 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2024-07-11 Boltrig/Boilie
3 Karpe 16100 84 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2024-07-11 Boltrig/Boilie
4 Karpe 9760 72 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2024-07-02 Boltrig-Tigernuts
5 Vederbuk 2440 50 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-21 Bunnmeite / Pølsebrød
6 Suter 2540 55 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2024-06-13 Boltrig/boilie
7 Karpe 10160 80 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2024-06-13 Boltrig/boilie
8 Suter 2820 54 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2024-06-12 Boltrig/boilie
9 Vederbuk 2575 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-09 Bunnmeite / Mark
10 Abbor 1335 45 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-06-05 Spinnfiske NED
11 Karpe 6230 63 Nikolai Høgenhaug Ingen (INGEN) 2024-06-03 Swingtip, mais.
12 Stam 2805 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Bunnmeite / Pølsebrød
13 Stam 2070 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Splitthagl / Pølsebrød
14 Stam 2145 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Splitthagl / Pølsebrød
15 Stam 2230 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Splitthagl / Pølsebrød
16 Stam 2850 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Splitthagl / Pølsebrød
17 Vederbuk 2585 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Dupp / Pølsebrød
18 Vederbuk 2740 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Flytepølsebrød
19 Stam 2260 59 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2024-06-01 Bunnmeite / Reke
20 Gjedde 11340 120 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-31 Trolling
21 Ørret 4360 77 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2024-05-28 Trolling/agnfisk
22 Stam 3500 62 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-28 Feeder/boilie
23 Gjørs 5650 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-28 Trolling
24 Gjørs 5030 81 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-28 Trolling
25 Gjørs 8200 91 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2024-05-28 Trolling/wobbler
26 Ørret 4600 71 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2024-05-27 Trolling/agnfisk
27 Gjørs 4850 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-27 Trolling
28 Gjørs 7700 93 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-27 Trolling
29 Stam 2390 57 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-26 Feeder/boilie
30 Stam 2235 56 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-05-26 feeder/pølse
31 Gjedde 12120 119 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-25 Trolling
32 Gjedde 14040 122 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-25 Trolling
33 Gjedde 9100 110 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2024-05-25 Trolling / Wobbler
34 Ørret 4400 79 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2024-05-25 Agnfisk
35 Stam 3510 62 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-24 Feeder/boilie
36 Gjedde 9920 117 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-24 Trolling
37 Stam 2000 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2024-05-24 Bunnmeite / Reke
38 Stam 2360 56 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2024-05-24 Bunnmeite / Reke
39 Gjedde 8110 107 Jan-Egil Bøgle Ingen (INGEN) 2024-05-24 Dorging / wobbler
40 Mort 765 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-05-23 Feeder / Maggot
41 Ørret 4110 74 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2024-05-23 Trolling/agnfisk
42 Ørret 3180 69 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2024-05-23 Trolling/agnfisk
43 Karpe 16340 86 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2024-05-23 Boltrig/boilie
44 Stam 2610 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-22 Feeder/boilie
45 Suter 2000 48 Edward Mustad Ingen (INGEN) 2024-05-22 Snowman
46 Stam 2590 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-21 Feeder/boilie
47 Gjedde 9380 111 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-21 Trolling
48 Gjedde 8260 104 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-21 Trolling
49 Gjørs 4490 78 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-21 Trolling
50 Stam 2460 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-20 Feeder/boilie
51 Stam 2580 56 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-20 Feeder/boilie
52 Stam 3540 62 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-20 Feeder/boilie
53 Stam 2560 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-20 Feeder/boilie
54 Gjedde 10280 117 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-20 Trolling
55 Gjedde 9100 116 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-20 Trolling
56 Gjørs 4540 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-20 Trolling
57 Stam 2860 57 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-19 Feeder/reke
58 Gjedde 12820 120 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-19 Trolling
59 Gjedde 10060 115 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-19 Trolling
60 Gjørs 7160 89 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-19 Trolling
61 Ørret 3620 71 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten Sportsfiskeklubb (GT) 2024-05-19 Trolling
62 Mort 760 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-05-18 Duppmeite / Baguette
63 Mort 875 39 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-05-18 Feeder / Mais+Maggot
64 Mort 710 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-05-18 Flytebrød / Ostebrix
65 Stam 2490 55 Nikolai Høgenhaug Ingen (INGEN) 2024-05-18 Bunnmeite. Brødpasta/flake.
66 Suter 2540 52 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-05-18 method/pop up mais
67 Suter 2600 54 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-05-18 method/pop up mais
68 Suter 2720 54 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-05-18 method/pop up mais
69 Stam 2710 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-17 Feeder/reke
70 Stam 2380 56 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-17 Feeder/reke
71 Ørret 3010 63 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten Sportsfiskeklubb (GT) 2024-05-17 Trolling
72 Ørret 2520 62 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten Sportsfiskeklubb (GT) 2024-05-17 Trolling
73 Ørret 4400 73 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten Sportsfiskeklubb (GT) 2024-05-11 Trolling
74 Gjørs 4040 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-04 Bunnmeite
75 Gjørs 4670 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-03 Bunnmeite
76 Gjørs 4730 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-03 Bunnmeite
77 Asp 2690 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-03 Bunnmeite
78 Mort 790 39 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-02 Duppmeite
79 Gjørs 7080 86 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-01 Bunnmeite
80 Gjørs 4630 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-01 Bunnmeite
81 Gjørs 4560 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-04-30 Bunnmeite
82 Gjørs 4920 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-04-28 Bunnmeite
83 Gjørs 6240 85 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-04-27 Bunnmeite
84 Gjørs 6070 81 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-04-27 Bunnmeite
85 Harr 1150 52 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-04-27 Ismeite / Mark
86 Harr 900 46 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-04-27 Kikkfiske / Mysk
87 Harr 1070 49 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-04-24 Ismeite / Mark
88 Harr 900 43 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-04-22 Ismeite/mark
89 Mort 560 34 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-04-19 feeder/maggot
90 Sik 1470 53 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-04-17 Kikkfiske / Mysk
91 Mort 760 36 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-28 Isfiske/maggot
92 Mort 730 35 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-28 Isfiske/maggot
93 Mort 650 35 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-28 Isfiske/maggot
94 Mort 990 38 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-27 Isfiske/maggot
95 Mort 790 37 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-27 Isfiske/maggot
96 Mort 750 36 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-27 Isfiske/maggot
97 Mort 1050 40 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-03-25 Ismeite/loff
98 Mort 720 36 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-24 Ismeite/bolle
99 Mort 780 37 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-03-24 Ismeite/loff
100 Mort 840 36 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-03-24 Ismeite/loff
101 Mort 810 37 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-24 Ismeite/pasta
102 Mort 780 36 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2024-03-22 Ismeite/reke
103 Mort 760 36 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2024-03-22 Ismeite loff
104 Mort 880 36 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2024-03-14 Ismeite/bolle
105 Mort 760 36 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2024-03-12 Ismeite/bolle
106 Mort 1030 40 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-06 Ismeite/loff
107 Mort 810 37 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-05 Ismeite/loff
108 Mort 780 36 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-02 Loff
109 Mort 750 35 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-02-27 Ismeite/loff
110 Mort 760 34 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-02-27 Ismeite/loff
111 Mort 720 35 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2024-02-24 Mormyska maggot
112 Lake 2300 64 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-02-15 Ismeite / Lake
113 Røye 2290 56 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-01-13 røyeblink/maggot
114 Røye 4150 63 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2024-01-11 Isfiske / Balansepilk-Maggot
115 Røye 2590 55 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2024-01-10 Isfiske / Balansepilk-Maggot
116 Røye 4000 62 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2024-01-09 Isfiske / Røyeblink-Maggot
Top